Interio Home

Detailid ei ole lihtsalt detailid. Need on iga disaini aluseks.

Interio Home on mitme kaubamärgiga mööblikauplus, mille kollektsioonides on kvaliteetne mööbel, valgustus ja aksessuaarid. Meie eesmärk turul on pakkuda kliendile disainmööblit jõukohase hinnaga. Meie salong pakub suurt tootevalikut. Aitame Teil luua kodu, mis inspireerib.

Meie kollektsiooniga saate tutvuda meie salongis ja e-poes. Pakume suurt sortimenti, mis on saadaval meie salongis ja laos. Samuti valmistame tooteid individuaalse tellimuse järgi.

Meie kaubamärgi stiiliks on Art Deco , mis on loodud üllatama ja rõõmustama nii omanikke kui ka külalisi. Lihtne ja elegantne disainisuund, mis ühendab edukalt erinevate kultuuride väljavaateid. Selles suunas ruumi kaunistamiseks on vaja kasutada kalleid ja haruldasi looduslikke materjale. Klaas, puit, päris nahk, lakitud pinnad, elevandiluu, alumiinium, roostevaba teras, läikivad keraamilised või kiviplaadid – kõik see on kunstlikult söövitav osa. Põhimõtteliselt on interjööri stiil valmistatud neutraalsetes värvides: must, valge, hall, hõbe, beež, pruun. Mõnikord on olemas metallist varjundid, samuti luksusliku kulla, rohelise, sinise, punase või burgundi lisamine.

Miks me oleme?

Teie interjöör sõltub meie detailidest
feature_picture

Juhtivad brändid

Meie teeme koostööd oma valdkonnas parimate professionaalsete disainbrändidega. Oleme Garda decor Collection’i esindajad ja levitajad.

feature_picture

Stiilsed lahendused

Meie oleme kursis kõigi disainmaailma trendidega ja oleme spetsialiseerunud Art Deco suundumusele.

feature_picture

Individuaalsus

Meil on hea meel pakkuda Teile valikut valmis lahendusi või luua ainulaadne mööbliese.

feature_picture

Keskendumine detailidele

Interjöör sõltub detailidest, seetõttu on meil hea meel pakkuda laia valikut disainlahendusi.

Liitu Interio Home’iga

Täitke vorm, et saada värskeimaid uudiseid, tutvustusi sooduspakkumisi ja kutseid eksklusiivsetele üritustele Interio Home’ilt.

Klõpsates nuppu „Saada“, nõustute isikuandmete töötlemisega vastavalt с kasutajalepingule