Interjööris suvised aktsendid

15 juuli 2021

Suvi on suurepärane aeg õitsemiseks, värskete puuviljade, mere ja päikese jaoks. Kas soovite, et see püsiks teie kodus? Värskendage interjööri, lisades sellele suvepaletist mahlakad toonid. Õrnad pastellid või erksate värvide vikerkaar? Värvilised eksootilised puuviljad või mahlased roosad marjad? Rohelus või meri? Mõelge, mis teid inspireerib …

 

 

 Looduslikud interjöörid ei hämmasta vaatajat oma mõjudega. Nad on rafineeritud ja rahulikud, tunnevad õilsust ja aristokraatiat, neis saab elada väga kaua, ilma et heledatest detailidest väsiks. Neid saab järk-järgult veidi uuendada, muutes mõned üksused teisteks. Sellisel juhul jäävad põhipinnad muutumatuks.

 

 Täitke oma kodu suviste tipphetkedega:

 

Väikesed peeglid, mis on paigutatud rühmadena seinale, lauale, kummutile või on isegi õhukeste niitide külge riputatud, aitavad luua suvise sisekujunduse: need hajutavad enda ümber elegantse pimestuse ja asetavad ruumis päikesekiired. Lisaks dekoratiivsele funktsioonile lahendavad nad osaliselt probleemi talvise valguse puudumisega, korrutades seda interjööris. Selles aitavad neil suured peeglid ja heledad läikivad pinnad.

Kui ruumi paletis domineerivad rahulikud toonid, lisage sellele eredad suvised noodid. Ruumi sisekujundus võib olla nii rikkalike värvidega nagu sügavpunane, heleroheline, sidrunikollane või akva. Peaasi – ärge kartke eksperimenteerida ja näete, kuidas teie sisekujundus muutub. Interjööri erksate värvide valimisel pidage meeles disaini trikke: kasutage sama värvi erinevaid toone. Isegi kui need erinevad veidi, annab see interjöörile huvitavama ilme. Lisaks pidage meeles, et te ei tohiks kogu värvilahendust ehitada äärmiselt sooja või külma tooni kombinatsioonile. Segage toone nii, et mõlemad oleksid olemas, siis on üldmulje harmoonilisem.