Dekoratsioonide lisamine interjööri

3 aprill 2021

Maalid ja seinadekoorid

Tühjad seinad annavad märku, et midagi on ruumist puudu. Seinad ei tohiks olla ülekoormatud maalide ja dekoratsioonidega aga värvi ja atmosfääri mõnusamaks muutmiseks piisab juba ühest maalist.

Maalide ja seinadekooride lisamine annab ruumile täiesti teise välimuse. Käies ruum läbi mõelge, kus oleks seinadekoratsioonil kõige suurem mõju. Enamasti pannakse maalid kamina või diivani kohale.Otsige enda kodus pikki seina, mis vajaksid värvi ja erksust.

Kellad

 

Kodusisustuses mängivad rolli kindlasti väga palju kellad, mida müüakse väga erinevades toonides, stiilides, suurustes jne. Kell kasutame me enda elus iga päev seega peame kindlad olema, et osatame endale kvaliteetse kella.Kvaliteetne kell sobib ideaalselt igasse ruumi andes sellele elulisust juurde ning muutes ruumi praktilisemaks.

Kella saab paigutada seinale, öökapile, kummutile või täpselt sinna, kuhu Teil oleks vaja seda panna ja kust oleks Teil seda kõige mugavam vaadata.Näiteks kui teie kontorituba on küllaltki tühi, saate selle seinale lisada juurde ägeda kella, mis sobitub kogu toaga.

 

Taimed,vaasid

 

Kevadisel ajal õues jalutades võib jääda Teile tee peale mõni pajutibu, mida endaga kaasa noppida saaks või suvel korjata enda aiast endale ilusaid lilli ning panna need vaasi.Lilled aitavad ruumi kirgastada ja siseruumides loodust ning värskust tuua.

Kui aga päris lilled ei meeldi või olete nende vastu allergiline on võimalik kasutada ka kunstlilli, mis toovad Teie koju värvi ja värskust.Saate kasutada stiilset vaasi, kuhu lilled asetada ning vaasiga tuua ka erinevaid toone ruumidesse.

 

Küünlad

 

Küünlaid on tänapäeval väga suur valik, tänu millele on võimalik kõigil just enda koju sobivaimad küünlad leida. On olemas ka erinevate lõhnadega lõhnaküünlaid ja kodulõhnu, mis toovad Teie koju imelised aroomid ning tekitavad romantilse atmosfääri.

Küünlaaluseid ja küünlajalgu on väga erinevate suuruste ja värvidega, millega saab muuta interjööri väga palju. Küünlajalgade rühmitamine paarikaupa ja kolmikuna tekitab külluse tunde; rühmituste vahele seatud taimed toovad juurde värskust.

Padjad

 

Tekstiiltoodetega annab väga palju muuta ruume. Kui ruum on neutraalsetes toonides ja soovite tuua värvi, siis lisades mõned erksamad padjad muudate ruumi palju elavamaks või kui ruumis on palju erinevaid värve, siis mahedas toonis padjad sobivad sinna ideaalselt.Kui sobivad padjad on valitud, peaksite ka veidi aega mõtlema sellele, kuidas soovite neid asetada, et nende sisekujunduspotentsiaalist maksimumi võtta.

Padjade paigutamine stiilide järgi on üks viis tagada, et teie ruum näeks šikk välja. Lihtne viis on valida paaritu arv patju, millel on ühendav aspekt, näiteks värv või teema. Kui mustrite segamine pole Teie teema,siis kaaluge selle asemel sama tooni tekstuuride segamist. Paigutage suuremad padjad küljele, väiksemad ettepoole.